KOPĀ UZ UZVARU!

Mēs esam lepni atbalstīt Latvijas sportistus! Viņi ar patiesu neatlaidību demonstrē, ka smags darbs un mērķtiecība dod iespēju sasniegt augstus rezultātus ne tikai Latvijas, bet arī visas pasaules mērogā.

Andrejs Rastorgujevs

Pasaules čempionātā biatlonā izcīnija sudraba medaļu, kas ir augstākais sasniegums Latvijas biatlona vēsturē. Divkārtējs Eiropas čempions. Savas karjeras laikā sportists vairākkārt ir pierādījis savu spēju pārvarēt grūtības un turpina mūs priecēt ar izciliem rezultātiem.

Pauls Jonass

Pirmais latviešu motosportists, kurš izcīnījis pirmo vietu Pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē (2017. gadā). Ar saviem panākumiem kļuvis par iedvesmu citiem jauniem motosporta entuziastiem.

 

Patrīcija Eiduka

Ar augstiem rezultātiem vairākkārt startējusi gan Olimpiskajās spēlēs, gan Pasaules čempionātos. 2022.gadā izcīnījusi sudraba medaļu Pasaules čempionātā (U23 grupā), kas bija pirmā medaļa Latvijai distanču slēpošanā pasaules čempionātos.

Rally Alūksne

Latvijas un Igaunijas Rallija pirmais posms. Lielākais ziemas pasākums Alūksnes novadā, kas pulcē dalībniekus ne vien no Latvijas, bet arī ārvalstīm jau vairāk nekā desmit gadu garumā.

Latvijas biatlona federācija

Organizācija darbojas ar mērķi nodrošināt biatlona attīstību Latvijā. Tā popularizē un organizē biatlona sacensības Latvijas mērogā, kā arī stiprina Latvijas biatlonistu konkurētspēju starptautiskajā arēnā.

Bk Mežusili / Alūksne

Reģionālās Basketbola līgas komanda. Lai gan komanda tikai nesen pievienojusies basketbola kopienai jau šobrīd varam novērtēt kā tā mācās no neveiksmēm un virzās pretī jaunām uzvarām.

Foto, video: Latvijas Biatlona Federācija, Edgars Sparans Films, EPA/Scanpix,